E-mail :   Parola :  
Hakkımızda

Romantik, görkemli ve zarif… 
Saç aksesuarlarının vazgeçilmez markası: CLARITAS

Hayatınızın en özel gününde, hayalinizdeki gibi bir gelin olmanız için şıklığınızı tamamlayan aksesuarlar…

Kristal, inci ve el yapımı çiçeklerle süslenen ışıltılı taraklar, zarif gelinlerin vazgeçilmezi voletler, düğün gününüze çarpıcı bir hava katacak şık şapkalar ve daha fazlası…

Bu özel yolculuğunda CLARITAS, hep yeniliğe açık, moda ve estetiği yakalamanın sürekliliği ile farklı, çarpıcı, kadında farklılık yaratan, güzelliğini özgürce ortaya çıkaran koleksiyon ayrıcalığı sunuyor….

Yunanistan ve İtalya’da da satışa sunulan Claritas 2005 yılından beri Türkiye’de gelin adaylarına ışıltı katacak aksesuarlarla hizmet veriyor. Türkiye’nin seçkin gelinlik butiklerinde satışa sunulan Claritas koleksiyonları farklı beğenilere hitap eden aksesuar çeşitliliği ile kısa zamanda gelin adaylarının en çok tercih ettiği markalardan biri haline geldi.

CLARİTAS her yıl trendleri yansıtan farklı koleksiyonlar ile modern gelin adaylarına göz kamaştırıcı son dokunuş alternatifleri sunmaya devam ediyor.  Günün trendi çizgileri yansıtan tasarımlarıyla göz dolduran CLARITAS’ın, tüm ürünlerini yarı değerli taşlarla süsleyen ilham perisi, tümüyle el işçiliği ile hayallere ulaşma yolunda tasarımlarına yenilerini katıyor.

Claritas tasarımlarının her birini kendine ait öykülerinden oluşturuyor. Zaman, mekan ve kültürlerle sınırlanmamış olan ilham perisinin hayatınıza ışık katması dileğiyle…..

CLARİTAS  

 

 

Anasayfa    |     Hakkımızda    |     Ürünler    |     İletişim    
Web sitesi tasarımı